portal osiedli, dzielnic i miast

Gdynia Kamienica Bosmańska - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kamienica Bosmańska - sprawy osiedlowe » Forum » Uwagi, pomysły, spostrzeżenia
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Uwagi, pomysły, spostrzeżenia

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
khwial 
   

Początkujacy


Wiek: 39
Dołączył: Wto Wrz 18, 2012 13:52
Posty: 8
Skąd: gdynia-dąbrowa

PostWysłany: Śro Kwi 10, 2013 21:02    Temat postu: Uwagi, pomysły, spostrzeżenia

Witam,
proponuje aby każdy kto ma coś do powiedzenia, ogłoszenia umieszczał to tutaj. Mam nadzieje że będzie kulturalnie i ze smakiem.



Aby żyło się nam lepiej, wspólnie.


Khwial/Kamienica Bosmańska
khwial 
   

Początkujacy


Wiek: 39
Dołączył: Wto Wrz 18, 2012 13:52
Posty: 8
Skąd: gdynia-dąbrowa

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 21:55    Temat postu: Re: Uwagi, pomysły, spostrzeżenia

Mam pytanie do wszystkich mieszkancow: Czy ktos ma badz mial problemy z pradem tzn czy 'korki odskakiwaly" badz sie psuly?
Poniewaz u nas korek od pradu roznicowego w lazience sie zepsul a jak przyjechal licencjonowany elektryk i wymienil na nowy, to 'strzelil kolejny' zatem elektryk sprawdzil pozostale i uwaza ze jeszcze przy najmniej jeden nie spelnia warunkow i w kazdej chwili moze rowniez zostac uszkodzony. Powiedzial ze najprawdopodobniej jest to wina albo zamontowania przez dewelopera najtanszych bezpiecznikow (firma ETI) albo w ogole te bezpieczniki sa juz zuzyte zatem zostaly zamontowane uzywki. Zaplacilismy prawie 200 a problem nadal nie jest rozwiazany.
Wydaje mi sie ze skrzynka rozdzielcza jak wiele innych rzeczy w mieszkaniu jest na gwarancji i Targo powinien je wymienic na wlasny koszt. Rozmawialismy ze Zwolinskim i powiedzial ze musimy osobicie napisac list do prezesa, on moglby pomoc jesli by chodzilo o czesci wspolne kamienicy a jesli w mieszkaniu prywatnym to samodzielnie, dlatego tez moje pytanie, bo sadze ze w grupie razniej i latwiej walczy sie o takie sprawy zwlaszcza ze pytalem sie sasiadow i powiedzieli ze tez czesto 'odkskuja' im bezpieczniki.
Pozdrawiam
piter4322 
   

Nowy na forum


Wiek: 52
Dołączył: Pon Kwi 15, 2013 16:01
Posty: 1
Skąd: Oksywie

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 16:07    Temat postu: Re: Uwagi, pomysły, spostrzeżenia

W sprawie bezpieczników. Co prawda zdarza im sie "wyskakiwać" ale ja zrzucam to na karb przeciążenia, ponieważ zdaża się to tylko wówczas gdy jednocześnie włączona jest zmywarka i np. Piekarnik lub czajnik.
khwial 
   

Początkujacy


Wiek: 39
Dołączył: Wto Wrz 18, 2012 13:52
Posty: 8
Skąd: gdynia-dąbrowa

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 18:16    Temat postu: Re: Uwagi, pomysły, spostrzeżenia

Ale uwazasz ze to jest normalne?
Bo ja po raz pierwszy slysze zeby bezpieczniki strzelaly/odskakiwaly jak wlaczonych jest pare urzadzen? Takie sytuacje w nowym budownictwie? Na razie tylko 'odskakuja' a pozniej beda sie psuly jak u nas, a teraz napewno sa jeszcze na gwarancji wiec ja napewno tej sprawy tak nie zostawie.
Ranger6 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Kwi 17, 2013 6:05
Posty: 8
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 10:31    Temat postu: Re: Uwagi, pomysły, spostrzeżenia

Odnośnie bezpieczników, to ja nie raz używam komputera, żelazka,czy pralki i telewizora włączonych w tym samym czasie, no tak się zdarza Smile i nie wyskakują bezpieczniki, więc napewno to nie jest normalne jeśli tak się dzieje ,czyli cisnąć targo ,aby się tym zajęliSmile


Mam też inny pomysł ,czy też uwagę jak kto woli,aby zamontować przy furtkach jakieś osłonki, nie wiem, blaszki odgradzające przycisk do otwierania furtki, gdyż już nie raz widziałem zabawę nastolatków nie z naszej kamienicy jak wkładając ręke od zewnątrz przez furtkę otwierają ją sobie przyciskiem.Niby błacha sprawa,ale myślę,że warto coś z tym zrobić,aby uniemożliwić takie otwieranie furtki z zewnątrz.Po co każdy ma wiedzieć,że można tak otwierać no i przy okazji poprostu każdy może sobie wejść na teren.
W związku ,że nawet nie wiem kto jest w zarządzie naszej wspólnoty, to może ktoś kto to przeczyta,przekaże dalej taki pomysł np.członkowi zarządu ,sugestię aby coś z tym zrobić, dla naszej wygody i bezpieczeństwa przede wszystkim Wink.
Paranienormalni 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Sob Sie 24, 2013 21:27
Posty: 1
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 21:35    Temat postu: Re: Uwagi, pomysły, spostrzeżenia

khwial napisał:
Mam pytanie do wszystkich mieszkancow: Czy ktos ma badz mial problemy z pradem tzn czy 'korki odskakiwaly" badz sie psuly?
Poniewaz u nas korek od pradu roznicowego w lazience sie zepsul a jak przyjechal licencjonowany elektryk i wymienil na nowy, to 'strzelil kolejny' zatem elektryk sprawdzil pozostale i uwaza ze jeszcze przy najmniej jeden nie spelnia warunkow i w kazdej chwili moze rowniez zostac uszkodzony. Powiedzial ze najprawdopodobniej jest to wina albo zamontowania przez dewelopera najtanszych bezpiecznikow (firma ETI) albo w ogole te bezpieczniki sa juz zuzyte zatem zostaly zamontowane uzywki. Zaplacilismy prawie 200 a problem nadal nie jest rozwiazany.
Wydaje mi sie ze skrzynka rozdzielcza jak wiele innych rzeczy w mieszkaniu jest na gwarancji i Targo powinien je wymienic na wlasny koszt. Rozmawialismy ze Zwolinskim i powiedzial ze musimy osobicie napisac list do prezesa, on moglby pomoc jesli by chodzilo o czesci wspolne kamienicy a jesli w mieszkaniu prywatnym to samodzielnie, dlatego tez moje pytanie, bo sadze ze w grupie razniej i latwiej walczy sie o takie sprawy zwlaszcza ze pytalem sie sasiadow i powiedzieli ze tez czesto 'odkskuja' im bezpieczniki.
Pozdrawiam


Niepotrzebnie płaciliście i wymienialiście, mieszkanie jest na gwarancji...;/ Też miałem problem z elektryką, zadzwoniłem do targo ; kazali wysłać maila na targo@targo.com.pl z opisem problemu. Po 3 dniach przyszedł elektryk i naprawił problem. Skrzynki i bezpieczniki nie są najlepszej jakości także z czasem będą się psuły. Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama